Prvi šolski dan v OŠ Cirkovce

1. septembra je v OŠ Cirkovce vstopilo 24 prvošolcev. Ker je to njihov prvi šolski dan, se je pričel nekoliko drugače, kot se bodo vsi nadaljnji šolski dnevi. Ob 11.30 smo se zbrali v telovadnici, kjer je starše in prvošolce nagovorila gospa ravnateljica. Sledil je obisk gospoda župana ter direktorja podjetja Boxmark, ki sta prvošolcem razdelila brezrokavnike in kape, s katerimi bodo bolj vidni v prometu.

Učenci 3. triletja  so zaigrali igrico o lisjaku, ki potrebuje nova očala. Vse nas je nasmejala in navdušila dobra igra nastopajočih in zanimiva scena. Po končani igrici so kuharice pripravile slastne tortice, s katerimi so se prvošolci posladkali. Nato so odšli v učilnico. Tam smo praznovali ta poseben dan učencev. Starši so medtem dobili nekaj osnovnih napotkov od gospe ravnateljice in učiteljice. Prvi šolski dan je minil prijetno. Zagotovo jim bo ostal dolgo v spominu.

Učiteljici 1. razreda