DRAGI UČENCI, SPOŠTOVANI STARŠI!

Hitro se bliža konec poletnih počitnic in polni pozitivne energije in optimizma pričakujemo prvi šolski dan.
Upamo, da ste poletje lepo preživeli in se veseli in zdravi vračate v šolske klopi.
Učenci od 2. do 9. razreda boste pričeli s poukom v PONEDELJEK, 2. 9. 2024, ob 8.30 .
Zbrali se bomo na šolskem dvorišču, od koder se boste skupaj z razredniki odpravili v učilnice.
Pouk bo potekal do 10.30. Po potrebi bomo organizirali tudi varstvo po dejavnostih.
Organiziran bo šolski avtobus. S seboj prinesite šolske copate. Malice prvi dan ne bo, kosilo pa samo za učence, ki ostanejo dlje.
S prvošolčki in njihovimi starši se bomo srečali ob 11. uri v telovadnici.

Ker bo v novem šolskem letu nekaj organizacijskih sprememb, vam bomo pred začetkom posredovali še informacije o novih terminih šolskih prevozov, prijavah na razširjen program in novi časovni razporeditvi pouka.

Veselimo se ponovnega snidenja, ko bomo pričeli pisati novo osnovnošolko zgodbo!

Ivanka Korez, ravnateljica

MLAJŠA FOLKLORNA SKUPINA , TEPEŽNI DAROVI