Prvi teden v decembru je predšolska skupina iz vrtca Cirkovce, preživela na plavalnem tečaju v Termah Ptuj.

Vsaki dan , takoj po zajtrku, smo se z avtobusom odpeljali v Terme Ptuj. Tam so nas pričakali plavalni učitelji, s katerimi smo se učili plavalnih veščin. Po vsakodnevnem jutranjem razgibavanju , smo osvajali prve plavalne spretnosti. Enim je uspevalo več, drugim malo manj, vsi pa smo uživali v topli vodi ,se učili prvih plavalnih zamahov, se škropili, uživali … Otroci, ki so imeli z vodo že več izkušenj, pa so svoje znanje dopolnili in nadgradili. Zadnji dan smo se preizkusili na testiranju usvojenega znanja plavanja. Pri vseh otrocih je bil viden velik napredek. Važno pa je to, da nam je uspelo premagati strah pred globoko vodo, nekaterim z rekviziti, spet drugim brez njih.

Bravo mladi – bodoči plavalci!