V sredo 6. 5. 2015 je na našem šolskem igrišču potekala 10. Otroška varnostna olimpijada. Letos že osmič po vrsti naša šola gosti tovrstno tekmovanje. V štirih igrah se je pomerilo 21 ekip četrtih razredov okoliških osnovnih šol.
V zanimivih igrah, katere zahtevajo veliko znanja, spretnosti, hitrosti, usklajenosti, iznajdljivosti in seveda sreče, smo se učenci 4. razreda OŠ Cirkovce uvrstili na visoko 8. mesto.
Celotno prireditev so popestrili gasilci, vojaki in policija, kateri so predstavili svoje delo. S seboj so pripeljali vozila, dresirane konje, pse in razne pripomočke, katere so si učenci lahko ogledali in jih preizkusili.
Ob zaključku nas je obiskal tudi župan občine Kidričevo, gospod Anton Leskovar, kateri je skupaj z gospo ravnateljico Ivanko Korez podelil priznanja in čestital vsem tekmovalcem.

Janja Kosar