OD 3. 10. DO 7. 10. 2016

 

SVET, V KATEREM ŽELIM ŽIVETI

 

PONEDELJEK

 

USTVARJANJE Z ODPADNIM IN NARAVNIM MATERIALOM.

TOREK

 

GLASBENI DAN Z UČITELJEM GLASBE, MARJANOM KRAJNCEM

SREDA

 

JESENSKI KROS

ČETRTEK

 

GASILCI NA OBISKU

PETEK

 

ŠPORTNE IGRE NA IGRIŠČU

 

V vrtcu Cirkovce smo otrokom popestrili dneve po predvidenem razporedu. Vsak dan je bil nekaj posebnega in otroci so v vseh dejavnostih neizmerno uživali. V ponedeljkovi igri brez igrač je prišla do izraza otroška domišljija, ustvarjalnost, kreativnost in mnogo veselih doživljajev. V glasbeni učilnici je nekaterim otrokom zastajal dih ob slikah inštrumentov na stenah, glasbenih umetnikov in velikem klavirju, na katerega je igral učitelj Marjan Krajnc. Spremljal je petje otrok, jih animiral v ritmičnih in melodičnih igrah. Na krosu so se trudili, da bi dosegli čim boljši rezultat in si prislužili medaljo. Najbolj zanimivi so bili najmlajši, saj so progo prehodili z roko v roki z vzgojiteljicama. Gasilce in gasilsko opremo že dokaj dobro poznajo, saj smo se srečevali z njimi vsako leto. Znova so uživali ob vožnji z vklopljeno gasilsko sireno in nekaterim je ob tem kar vztrepetalo srce – tudi od strahu. Teden otroka smo zaključili s športnimi igrami na prostem. Gibanje z zanimivimi rekviziti in dobrimi vsebinami pa je za otroke nekaj najlepšega.

 

Zapisala vzgojiteljica Bernarda Pernat