Otroci iz vrtca Cirkovce na izletu

 Čakali in dočakali.

V petek, 28.10.2016, smo se otroci in njihove vzgojiteljice iz vrtca Cirkovce, skupina Tulipani, odpravili na izlet v Kidričevo. Peljali smo se z vlakom in za nekatere izmed njih je bila vožnja z vlakom prvič.

Namen izleta je bil, da si ogledamo gozd jeseni. Ko smo prispeli v Kidričevo smo se odpravili proti Spodnjim Njivercam, kjer smo že videli prve poti, ki vodijo v gozd. Po gozdni in z listjem posuti poti smo se spustili vanj in odkrivali naravo v vsej svoji lepoti. Po ogledu gozda, v katerem smo nabrali tudi  nekaj plodov in listkov, smo se odpravili na igrišče, na katerem smo se še malo poigrali in seveda tudi okrepčali. Čas pa seveda hitro beži,  zato  smo se morali odpraviti nazaj na postajo, kjer smo počakali vlak in se odpeljali nazaj proti vrtcu. Vrnili smo se utrujeni in malce premraženi, vendar polni pozitivnih vtisov.  Kaj pa nam je ostalo v spominu?

Seveda, VOŽNJA Z VLAKOM!

 Vzgojiteljica Vesna Simonič