Z učenci Osnovne šole Cirkovce smo se 19. 5. 2022 udeležili medobčinskega osnovnošolskega tekmovanja v atletiki, ki je potekalo na mestnem stadionu na Ptuju. Tekmovanja so se udeležili naslednji učenci:

  • Lovro Lešnik – skok v daljino starejši učenci
  • Simon Kos – tek na 60 m starejši učenci
  • Anej Vodan – skok v višino starejši učenci
  • Lana Lešnik – skok v višino mlajše učenke
  • Blaž Pernat – skok v višino mlajši učenci
  • Lovro Lešnik, Oskar Medved, Anej Vodan in Simon Kos – štafeta 4 x 100 m.

Vidnejše rezultate so dosegli: Simon Kos in Lana Lešnik s prvim mestom in Lovro Lešnik z drugim mestom. 

Na področno prvenstvo so se uvrstili Simon Kos, Lovro Lešnik, Lana lešnik, Blaž Pernat in štafeta 4 x 100 m. Lana in Lovro sta osvojila srebrni odličji v svojih disciplinah. Na državno prvenstvo se je uspelo uvrstiti Lovru Lešniku v skoku v daljino.