Zaključil se je letošnji teden z roko, ki je letos potekal pod geslom MISLIM TIHO, PIŠEM POČASI. Sedmošolci so pisali pisma svojim staršem, starši pa so na roditeljskem sestanku pisali misli svojim otrokom. Učenci so nato ugotavljali, kako dobro poznajo pisavo svojih staršev, ker se ti niso podpisali.

O pisanju so razmišljali tudi v angleščini in svoja razmišljanja podelili.
Šestošolci so pisali sporočila svojih sošolcem in nato s pomočjo priročnika analizirali pisavo. Ugotavljali so, kako pisava izraža naše osebnostne lastnosti. Pri tem so se zelo zabavali, hkrati pa so si morali priznati, da večina drži.
Letos so se tednu pisanja pridružili tudi prvošolci, ki so izdelali zanimiv plakat na to temo in so pravi junaki- vsi se znajo podpisati.
Sedmošolci so posneli tudi video na temo pisanja z roko, ki si ga lahko ogledate šolski spletni strani.
In ne pozabite- mislite tiho, pišite počasi.

Jerneja Kuraj