Izabela Medved učenka 7. a razreda Osnovne šole Cirkovce je postala državna prvakinja v športnem plezanju za osnovne šole v kategoriji brez licence. V soboto, 15. 4. 2023, je na osnovni šoli Vojnik potekalo državno prvenstvo v športnem plezanju za osnovne šole pod okriljem Zavoda za šport RS Planica in Komisije za športno plezanje PZS! Zelo uspešno je našo osnovno šolo Cirkovce zastopala Izabela Medved, katera je v kategoriji mlajše učenke brez licence in ob močni konkurenci (v tej kategoriji je nastopilo 80 učenk) osvojila 1.mesto in postala državna prvakinja v športnem plezanju za osnovne šole v kategoriji brez licence!
Vse čestitke Izabeli in trenerjem Alpinističnega kluba Slovenska Bistrica za odličen uspeh.