V torek, 24. 11. 2015, se je na naši šoli odvijala velika prireditev OTROCI POJEJO SLOVENSKE PESMI IN SE VESELIJO, ki jo organizira Radio Ptuj v sodelovanju z občinami in osnovnimi šoli.

Na tekmovanju smo nastopale pevke in pevci iz OŠ Cirkovce in OŠ Kidričevo s podružnico Lovrenc na Dravskem polju. Prireditev je potekala tako, da so se najprej predstavile pevke iz OŠ Cirkovce, nato pa pevke in pevci iz OŠ Kidričevo. V kategoriji od 1. do 5. razreda so našo šolo zastopale Eva Mlaker Sambolec, Doroteja Žnidar, Lana Pirc in Lara Belaj. V starostni skupini od 6. do 9. razreda pa so sodelovale Tosja Pišek, Nuša Korez, Nika Belaj in Ana Špec.

Na koncu smo dobili po dve zmagovalki iz vsake šole. Pri nas sta to bili Eva in Nika, za kar jima čestitamo iz vsega srca. Zanju smo bili zelo veseli. Upamo, da se bosta dobro odrezali tudi v polfinalu.

Nuša Korez, šolsko novinarstvo