Učenci 8. in 9. razreda so se udeležili medobčinskega tekmovanja OŠ   v nogometu, ki je potekalo v Juršincih, kjer so dosegli odlično 1. mesto. Fantje so se tako uvrstili v polfinale medobčinskega tekmovanja in dosegli uvrstitev v finale medobčinskega tekmovanja, ki je potekalo 4. 1. 2018 v

Kidričevem. Pokazali so izjemno borbeno nogometno predstavo, a na koncu so za mišjo dlako (brez poraza) dosegli 2. mesto ter se uvrstili na področno tekmovanje. Področno tekmovanje je potekalo 22. 1. 2018 v Ormožu. Iz predtekmovanja skupine so se naši fantje z dvema zmagama uvrstili v finale, kjer so se pomerili z OŠ Kidričevo in v razburljivem finalu premagali Kidričane. S to zmago so dosegli cilj – državno tekmovanje in tako bodo ena izmed ekip iz vse Slovenije. Našim fantom je bilo v čast in ponos zastopati našo šolo. Želimo jim še veliko zmag in nadaljnjih uspehov!

Nika Felicijan in Žak Medved, 9. r.