Ker imamo na šoli številne talente, bi bilo škoda, da se ne bi predstavili tudi širše. Zato smo letos mahnili v Škofjo Loko, jaz in štiri šestošolke- Eva in Leja kot naši zmagovalki na prireditvi Pokaži, kaj znaš ter Ema in Lara kot navijačici. Pot nas je vodila na OŠ Cvetka Golarja, kjer smo se pridružili še ostalim petim Unesco šolam, ki so se prav tako odločile sodelovati na prireditvi Unesco ima talent. Vsaka gostujoča šola se je predstavila z eno točko oz. nastopom. Ker so na prireditvi nastopili tudi učenci Cvetka Golarja, se prireditev imenuje tudi Cvetko ima talent.

Učenci so se predstavili s petjem, plesom, igranjem na inštrumente, imitacijo in stand-upom.

Glavni cilji skupnega projekta so sodelovanje, strpnost, sprejemanje drugačnosti in medsebojno povezovanje. Prireditev je bila zabavna, totalno talentitana 😉 ter huda konkurenca oddaji Slovenija ima talent.

Vračale smo se zelo pozno ponoči, zato je popolna tišina v kombiju povedala vse. ZZZZZ…………….

Petra Oblak