V ponedeljek, 21. 12. 2020, smo izvedli tehniški dan na daljavo za učence od 6. do 9. razreda, katerega cilj je bil  vzpodbujanje k ustvarjalnosti in krepitev ročnih spretnosti.

Učenci ste dokazali, da ste zelo ustvarjalni, da zmorete marsikaj. Nastali so najrazličnejši okraski, voščilnice, veliko piškotov, snežakov…

Upamo, da smo vam s tem pričarali vsaj malo prazničnega vzdušja in veselja v tem neobičajnem veselem decembru.

Šola vas že zelo pogreša, ja osamljena, ampak pripravljena, da vas ponovno sprejme v svoj prostor.

Zahvala in pohvala gre vam in vašim staršem, ki ste pomagali pri delu in smo lahko skupaj polepšali vaše domače prostore, spletno stran šole in kar je najpomembneje, ste se ob tem zabavali in vsaj za trenutek pobegnili iz sivega vsakdana.

Kaj vse je nastalo na tehniškem dnevu na daljavo, si lahko ogledate v galeriji.

Vodji tehniškega dne:
Jožica Jurgec in Tatjana Novak