Spoštovani starši!                                                                                                                                                                             

V ponedeljek, 18. 5. 2020, bomo ponovno odprli vrata našega vrtca, z ustaljenim delovnim časom. Zavedati se moramo, da bomo primorani upoštevati priporočila NIJZ, da bomo ohranili zdravje naših otrok in zaposlenih. Za zagotavljanje le tega bo potrebno upoštevati veliko prilagoditev in protokolov, s katerimi boste seznanjeni v prihodnjih dneh, vas pa prosimo, da jih dosledno upoštevate.

Trudili se bomo, da bomo našim otrokom zagotovili čim bolj sproščeno bivanje v vrtcu.

Prosimo vas, da nam za lažjo organizacijo, najkasneje do torka, 12. 5. 2020 do 9.00, sporočite, ali potrebujete varstvo za vašega otroka in kdaj (VPRAŠALNIK). Tisti, ki boste otroka vključili v vrtec, boste morali izpolniti še IZJAVO, da je otrok zdrav.

Prijazno vas želimo opomniti, da bolnih otrok in otrok z različnimi zdravstvenimi težavami ne vključite v vrtec.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in razumevanje.

Lepo vas pozdravljamo in se veselimo srečanja z vami in otroki.

Cirkovce, 9. 5. 2020   

Mateja Lampret,
pom. ravn. OŠ Cirkovce


IZJAVA STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC

VPRAŠALNIK